Zapraszamy państwa na odkażanie samochodu…

Zapraszamy na odgrzybianie, odkażanie i czyszczenie kabiny Waszego samochodu nowoczesnym urządzeniem „OZONMAKER’EM”

Urządzenie znajduje zastosowanie do odkażania kabin pojazdów samochodowych, a także klimatyzatorów w samochodach, gdzie wymagana jest czystość i higiena oraz gdy zabiegi wykonywane ręcznie przy pomocy technologii stosujących produkty chemiczne często okazują się nieskuteczne dla całkowitego wyeliminowania skażenia.

Istnieją miejsca lub punkty, z których niemożliwe lub nadzwyczaj trudne jest usunięcie brudu i pyłu powodującego skażenia: mnożą się tam bakterie, wirusy, zarodniki, pleśń, itd. Mikroorganizmy te, które mnożą się z nadzwyczajną szybkością, oprócz skażenia otoczenia, są główną przyczyną przykrych zapachów lub nieprzyjemnych wyziewów.

Żaden detergent nie jest w stanie ich zniszczyć, ale OZON tak! Urządzenie do odkażania, OZON MAKER zapewnia całkowite odkażenie mikrobiologiczne i eliminację jakichkolwiek przykrych zapachów, tak organicznych jak i nieorganicznych.

Czy wiesz że:

  • OZONjest środkiem odkażającym,
  • OZON zabija: bakterie, wirusy, zarodniki, pleśnie i wszystkie inne mikroorganizmy,
  • OZON niszczy: środki chemiczne powodujące skażenie (emitowane przez panele, dywaniki, izolacje, farby, lakiery do drewna i
  • tworzywa sztuczne),
  • OZON eliminuje: przykre zapachy organiczne i nieorganiczne, niszcząc lotne cząstki, które przenoszą zapachy,
  • OZON nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, ozon je usuwa.

Post Navigation

EuroAutoGaz na FaceBook'u